Podnikové informační systémy MoneyV oblasti dodávek a implementací podnikových informačních systémů (ERP) je JetSoft dlouholetým partnerem společnosti CÍGLER SOFTWARE produkující ERP systémy řady Money.

Pro segment menších firem je určen ERP systém Money S3 pro něž jsme Konzultačním a prodejním centrem.

Nová generace ERP systému Money S5 je připravena pokrýt požadavky větších společností se specifickými požadavky a i v tomto segmentu dosahujeme na nejvyšší úrovně partnerství. Jsme Implementačním a Vývojovým partnerem Money S5.

Důležité body při výběru informačního systému


Dodávka a implementace

Po pečlivém vyslechnutí a zanalyzování vašich požadavků na podnikový informační systém vám navrhneme optimální řešení. Díky svým bohatým zkušenostem a širokému portfoliu vlastních nadstavbových produktů, jsme vám schopni dodat a nasadit Money S5 i Money S3 a pokrýt tak i vaše nadstandardní požadavky.

Klademe velký důraz na podrobnou předimplementační analýzu, díky které pak dokážeme komplexně obsáhnout celou problematiku, projekt správně načasovat a předat ve smluvených termínech. V souvislosti s implementací poskytujeme veškeré služby s ní spojené. Od instalace, převodů dat, konfigurace systému, uživatelských školení, až po dohled nad ostrým provozem.

Jako důkaz naší snahy o precizní vedení implementací může posloužit získání dalšího titulu „Nejúspěšnější partner Money S3/S4/S5 v letech 2009/2010/2013/2014“.
Tohoto ocenění se nám dostalo za obchodní výsledky z realizovaných obchodních případů napříč celým portfoliem produktů společnosti CÍGLER SOFTWARE, především produktů Money S3, Money S4 a Money S5.


Customizace dle potřeb zákazníka

V každé společnosti existují zažité procesy, nebo metodiky pro práci s podnikovými daty. Může se jednat o evidenci a vyhodnocování specifický dat, způsoby kalkulací projektů, metody optimálního objednávání zboží u dodavatelů, nebo třeba plánování výroby v závislosti na historických obratech. Může se jednat o cokoliv.

Při implementacích ERP systému se snažíme nabídnout takové řešení, které veškeré tyto procesy dokáže zefektivnit a maximálně zautomatizovat. Díky zkušenému týmu programátorů certifikovaných pro vývoj v Money S5 jsme schopni přizpůsobit Money S5 potřebám vaší společnosti a vašim zaměstnancům ušetřit spoustu pracovního času a eliminovat chyby na straně uživatelů.


Nadstavbové moduly Money S5

Za léta implementací systémů Money jsme vytvořili a v současnosti nabízíme velké množství nadstaveb, modulů a utilit pro Money S5 i Money S3. Jejich ucelený přehled s krátkým popisem, cenou a v některých případech i možností stažení demoverze, si můžete prohlédnout pomocí odkazů v nabídce vpravo.


Technická a uživatelská podpora

Sebelepší ERP systém je pouze poloviční, pokud k němu nedostáváte kvalitní technickou a uživatelskou podporu.

Po úspěšné implementaci nabízíme několik úrovní technické a uživatelské podpory. Cílem je nejen udržet váš ERP systém stále technologicky i legislativně aktuální, ale také umět řešit veškeré otázky související s jeho provozem.

Nabízíme službu telefonické uživatelské podpory – HOTLINE, instalace nových verzí, osobní konzultace, nebo školení v sídle společnosti a servisní výjezdy v případě krizových stavů. Vše v krátkých reakčních dobách, v případě paušálu smluvně garantovaných.