Zakázkový vývoj a oborová řešení


V případě, že se Vám nedaří nalézt softwarový produkt, který dokáže vyhovět požadavkům činnosti Vaší společnosti a z těchto požadavků nechcete slevit, vývoje na zakázku se u nás nemusíte obávat. Naopak, může to být jediný způsob, jak úspěšně realizovat obchodní myšlenky a záměry a to v překvapivě přívětivých termínech i cenách.

Vývoj

V oblasti vývoje na zakázku nabízíme bohaté zkušenosti a inovativní myšlení. Využíváme nejmodernější programovací nástroje, čímž zajišťujeme vysokou míru technologické vyzrálosti a dlouhou životnost nově vznikajícího řešení.

Spokojenost

Abychom docílili maximální spokojenosti zákazníka, klademe vždy před samotným vývojem aplikace důraz na pečlivou analýzu a přípravu dokumentu zadání a postupu implementace. Při zpracování projektového řešení vždy razíme myšlenku, že by dodávaný systém měl zapadnout do stávajícího softwarového vybavení zákazníka tak, aby nestál mimo ostatní informační toky.

Integrace

V rámci integrace IS na klíč se vždy snažíme maximálně proniknout do vnitřní struktury společnosti, jejího fungování a požadavků výstupů. Tyto prvky pak převádíme do funkcionality a procesů uvnitř informačního systému.

Odpovědnost

V případech propojování s ostatními aplikacemi přebíráme odpovědnost za jednání se třetími stranami - dodavateli aplikací. Snažíme se tím minimalizovat pracovní a časové nároky na zástupce klienta. Celé nasazované řešení se tak snažíme zaštítit a působit vůči klientovi jako jediný dodavatel, což velmi urychluje proces implementace.

Jistota

Nebojte se investovat do software na zakázku. Vložené finanční prostředky a čas se mnohonásobně vrátí v podobě softwarového řešení přímo padnoucí Vaší společnosti, jejímu oboru a workflow. Navíc, se takovéto řešení bude nadále vyvíjet souběžně s vývojem Vaší společnosti a jejími rostoucími požadavky. Slovní spojení jako "to nejde", "možná v některé z dalších verzí", nebo "musíte to dělat takto" Vám se softwarem na míru budou cizí!

Díky již realizovaným projektům jsme Vám nyní schopni nabídnout již hotová oborová řešení:

  • Factory – modul výroby pro mnohá odvětví
  • PosONLINE – modul on-line prodejny (kasa)
  • ServisManager – modul servisu pro mnohá odvětví
  • ShopConnectorS5 – modul robusního řešení E-Shopu (B2C/B2B) od různých společností
  • Mobile S5/S4 – modul mobilního prodeje, skladový terminál atd...