Android aplikace
JetSoft aplikace pro operační systém Android
Společnost JetSoft si zvolila Android jako preferovanou platformu pro své mobilní aplikace v oblasti chytrých telefonů. Důvodem je zejména velká rozšířenost této platformy a široká nabídka zařízení od mnoha výrobců, která dává uživateli možnost volby při výběru zařízení s požadovaným parametry, výbavou a cenou.
Pro Android vyvíjíme především mobilní klienty k ekonomickým systémům, které jsme dříve realizovali pro operační systém Microsoft Windows Mobile. Obě verze jsou pak kompatibilní. Tzn. je možné současně provozovat PDA s WindowsMobile i Androidem, což je výhodné pro zákazníky, kteří již mají několik licencí aplikace na WindowsMobile a na Android chtějí přecházet postupně.
Android aplikace využijí nejčastěji obchodní zastupci. Provoz na telefonech/tabletech umožňuje mít důležitá data ze svého ekonomického systému neustále u sebe a lze tak ideálně sloučit telefon a pracovní nástroj do jednoho zažízení. Vzhledem k tomu, že existují i průmyslová PDA s Androidem, vybavená čtečkou čárových kódů, lze aplikace použít i pro práci ve skladu, vyřizování objednávek, při prodeji z auta, apod.

Mobile S3

MOBILE S3 je mobilní klient ekonomického systému Money S3.

Více o Mobile S3

Mobile S5

MOBILE S5 je mobilní klient ekonomického systému Money S4/S5.

Více o Mobile S5

Sophia

SOPHIA je mobilní klient ekonomického systému Signys.

Více o Sophia

Kontakty

Kontaktujte nás

JetSoft s.r.o.
Záběhlická 65 106 00
Praha 10
IČO: 26710269
DIČ: CZ26710269

Tel: +420 272763663
Fax: +420 272760311
E-mail: info@jetsoft.cz