Lite S5

Lite S5

webový tenký klient ERP systému Money (neboli web access) znamená přístup z mobilního telefonu, tabletu nebo jakéhokoliv webového prohlížeče

další informace:

Díky modulu Lite S5 můžete pořizovat a přistupovat k datům Money z jakéhokoliv zařízení s internetovým prohlížečem. Na koncovém zařízení - klientu, není třeba žádná instalace a vůbec nezáleží na tom, jaký je na něm operační systém. Může se jednat o stolní počítač, tablet, nebo chytrý, ale i „hloupý“ telefon, přičemž jsou na výběr tři režimy zobrazení pro ideální ergonomii ovládání. Stačí zadat správnou internetovou stránku a již se přihlašujete do Money. Lite S5 přitom ctí nastavení uživatelských práv Money včetně filtrů. Využitelnost je velmi široká.

Obchodní zástupce

Pracuje s adresami a aktivitami, prohlíží skladové zásoby a ceny, pořizuje objednávky a vidí ty nevyřízené. Sleduje pohledávky a historii klientů. Lite S5 podporuje obrázky a připojené dokumenty a tak má s sebou on-line katalog celého sortimentu.

Účetní společnosti

Mohou nechat klienta zapisovat účetní doklady do agendy na jejich serveru. Klient jim přitom může připojit například sken faktury přijaté.

Vedení firmy

Nahlíží na vybrané reporty JetMIS, ať už za celou společnost, nebo dle vybraných komodit, nebo partnerů.

Firmy s pobočkami

Menší obchodní zastoupení mohou využít Lite S5 pro objednávky, práci s adresářem, nebo vystavení a tisk faktur, dodacích listů, nebo prodejek.

Ostatní

Přístup jen na nahlížení

Už pouhá dostupnost informací on-line v terénu je velkou výhodou.

Pro přístup ke specifickým funkcím partnerských modulů

Univerzálnost Lite S5 nabízí i přístup a pořizovaní dat partnerských modulů.

Vysoká konfigurovatelnost modulu dle potřeb zákazníka

Lite S5 je navržen tak, aby jej díky konfiguračnímu modulu, plně integrovaného do Money, bylo možné použít pro jakákoliv data Money. Nastavit se dá:

Moduly a úvodní menu

Dle svých potřeb si sestavíte úvodní menu aplikace, včetně rozmístění a vzhledu ikon

Zobrazené sloupce v seznamech

Pro každý seznam (doklady, katalog, adresy) si můžete nadefinovat, která pole a v jakém pořadí budou zobrazena uživatelům. K dispozici jsou veškerá pole z metadat

Vzhled a obsah dialogových oken

Například objednávka může v tenkém klientu vypadat úplně jinak než ve velkém Money. Zjednodušením okna můžete docílit rychlejší orientaci uživatele a eliminovat chyby

Pravidla pro vyplňovaná pole

Některá pole mohou zůstat jen pro čtení. U ostatních můžete nastavit příznaky jako „Povinné“, nebo „Hlídání duplicit“

Přístupnost detailů seznamů

U každého seznamu si můžete zvolit, které detaily chcete mít k dispozici

Tiskové formuláře a reporty

Lite S5 podporuje i tisky a vy si můžete nastavit, které formuláře chcete k tiskům nabízet. Také můžete ze seznamu otevírat reporty manažerské nadstavby JetMIS. Z adresy tak například můžete rychle zjistit její měsíční odběry zboží za poslední rok.

DMS / Připojené dokumenty

Lite S5 podporuje přílohy ke každému typu záznamu a to jak formou základních Připojených dokumentů, tak i plné podpory modulu DMS (document management system).