Novinky


29. dubna 2010

Nejlepší implementační partner Money - na každoročním setkání implementačních partnerů Money S5/S4 pořádaném společností CÍGLER SOFTWARE, byla naše společnost vyhlášena nejlepším implementačním partnerem za období 2009/2010. Prestižního ocenění se nám dostalo za realizované implementační projekty, vývoj nových nadstavbových modulů i příkladnou obchodní prezentaci ERP systémů Money. Ocenění si vážíme a cítíme jej jako závazek k udržení a rozvíjení dalších aktivit ve vztahu k Money S5/S4.

14. dubna 2010

OrderManager2 - nový produkt pro řízení a zpracování objednávek přijatých + automatické generování obj. vydaných. ...více info zde!.

26. listopadu 2009

Spuštěno Diskuzní fórum o MoneyS5/S4 (odkaz zde) ve kterém můžete klást dotazy, náměty nebo jen diskutovat o nejlepších postupech v Money.

5. června 2008

DynamicReport: upraven report Skladové pohyby

1. října 2007

V současné době, kromě vedení vlastní agendy v Money S5, předáváme dva pilotní projekty implementace Money S5.
1) Firma Bigsport - internetový prodej sportovního zboží

3. září 2007

JetSoft začíná implementovat Money S5. S příchodem Money S5 jsme se stali implementačním a vývojovým partnerem společnosti Cígler software.

20. května 2007

Pro naše partnery i zákazníky byl spuštěn nový portál na podporu vývoje - Reportovací systém k projektům - systém pro hlášení chyb a nových požadavků na adrese www.jetsoft.cz/projects. Tento krok by měl přispět k lepší komunikaci ohledně případných problémů či nových požadavcích.

6. října 2006

V termínu od 9.-13.10.2006 se koná 16.veletrh informačních technologií INVEX. JetSoft se Invexu účastnil pravidelně od svého vzniku a nebude tomu jinak ani letos. Opět nás naleznete v pavilonu V na stánku 68 jako spoluvystavovatel společnosti CÍGLER SOFTWARE. Prezentovat zde budeme naší kompletní nabídku nadstaveb a oborových řešení k ekonomickému systému Money S3, včetně mobilního řešení Mobile|S3. Připravili jsme pro Vás ucelený katalog těchto produktů, ve kterém můšete nalézt řešení, které hledáte nebo se můšete nechat inspirovat. Novinkou letošního Invexu jsou implementační řešení Imhotep pro architektonické společnosti a Factory pro plánování a řízení výroby v potravinářském průmyslu. Těšíme se na setkání s Vámi.

1. října 2006

Ve dnech 12.-13.9.2006 jsme se zúčastnili partnerské konference společnosti CÍGLER SOFTWARE, kde jsme po úspěšném složení certifikačního testu stali Certifikovaným střediskem technické podpory Money S3. Testu se zúčastnilo téměř 90 partnerů, přičemš pouze třetina testem prošla. Náš zástupce Miroslav Koudelka se navíc v celkovém pořadí dle dosašených bodů umístil na 2.místě. Gratulujeme! Pro uživatele Money S3 je to především záruka té nejvyšší kvality poskytovaných služeb souvisejících s provozem ekonomického systému Money S3.

1. března 2006

Od nynějška je k dispozici demoverze aplikace pro realizaci operací spojených s prodejem v potravinářském průmyslu (vystavování a tisk faktur, dodacích listů, paragonů a objednávek, sledování obalových kont,...) - SaleManager

28. února 2006

Uvolnili jsme demoverzi mobilní klienta ekonomického systému Money S3 pro PDA - MobileS3

5. ledna 2006

Od nynějška je k dispozici demoverze aplikace pro evidenci a vyřizování servisních zakázek - ServiceManager

24. října 2005

Společnosti JetSoft a CÍGLER SOFTWARE podepsali další smlouvu, prohlubující jiš tak velmi úzkou spolupráci. Předseda představenstva společnosti CÍGLER SOFTWARE Martin Cígler a Miroslav Koudelka, jednatel společnosti JetSoft, dnes zahájili Invex podpisem smlouvy o obchodní a integrační spolupráci a marketingové podpoře produktů JetSoft v obchodní síti CÍGLER SOFTWARE. Díky této dohodě se ke koncovým ušivatelům Money S3 dostanou informace o zajímavých nadstavbách a oborových řešeních pro Money S3. Smlouva je také známkou dosavadní úspěšné spolupráce na některých společných integračních projektech.

24. října 2005

Navštivte nás na mezinárodním veletrhu INVEX 2005 - pavilón V - stánek 93 jako spoluvystavovatel CÍGLER SOFTWARE a.s. K vidění jsou veškeré naše aplikace a mobilní řešení. Rádi Vás přivítáme a popovídáme si s Vámi o Vašich softwarových potřebách nejen kolem Money S3.

23. října 2005

V souvislosti se zahájením provozu nových www stránek je nyní k dispozici celá řada produktů, které jste dosud nemohli na našem webu vidět. Nahlédněte do katalogu

23. října 2005

Zahájen provoz nových webových stránek společnosti JetSoft. Rozhlédněte se zde a dejte nám vědět jestli se Vám líbí. Za jakékoliv připomínky budeme rádi.